Komentowana treść: Games TOP10 za kwiecień
[#1] Re: Games TOP10 za kwiecień
Walka była do ostatniego głosu. Widać, że fani The Settlers ocknęli się z letargu i po kilku miesiącach odpoczynku znowu atakują swoim typem :D
[#2] Re: Games TOP10 za kwiecień
Ten screenshot mi przypomnial stare dobre czasy, jak sie zostawialo Amisie z settlersami wlaczona na noc, zeby zostaly wybudowane te wszystkie zameczki i domki... :)



Ide zagrac w Settlersow :)
[#3] Re: Games TOP10 za kwiecień

@mailman, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


Ktoś mi zarzucał, że stary system głosowania jest niesprawiedliwy dla nowych gier, że zawsze starocie były w czołówce, a tu widać, źe po zmianie liczenia i tak nic sie w sumie nie zmieniło, powoli dochodzimy do tego co kiedyś było. :)

Przyznam się, że jakiś czas temu zagrałem w piątą część Osadników, zdecydowanie lepsza niż 3 i 4, ale to już bardziej w stylu Warcrafta 3 było, na dodatek krótkie strasznie. Z początku się bałem, że będzie dużo zabawy w budynki, zależności budowy, ale niestety zdziwiłem się i było bardzo uproszczone. Ale grało się nawet przyjemnie.
[#4] Re: Games TOP10 za kwiecień
mam pewien pomysl :D , daloby sie zrobic cos takiego ze gra ktora podskoczy lub spadnie to pokazane byloby to za pomoca strzalek jak na liscie ppa-rc5? :)
[#5] Re: Games TOP10 za kwiecień

@DarQo, post #4

Pomysł nie jest nowy, ale dobrze że o tym przypomniałeś. Na razie są jednak ważniejsze rzeczy do zrobienia :)
[#6] Re: Games TOP10 za kwiecień

@uran, post #2

ciesze się, że nie tylko ja miałem takiego "hopsa" :P :D



oj, długo musiałem rodzicom "tłumaczyć", że Amisia na noc, to tak jakby się 60 W żarówka paliła
[#7] Re: Games TOP10 za kwiecień
>... Amisia na noc, to tak jakby się 60 W żarówka paliła

to miałeś jakąś odpasioną amisię, po wyłączeniu monitora to nie miało prawa więcej żreć jak 25W



a co do ważniejszych rzeczy do zrobienia, to mi by się przydał co miesięczny emailowy przypominacz, że pora głosować
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem